logo
browse_02

מרכיבי המוצרים האורגניים:


הרי האלפים השוויצרים מהווים כר גידול נרחב למספר רב של צמחי מרפא נדירים. תנאי המחיה הקשים של צמחי מרפא אלה הכוללים גובה רב, הפרשי טמפרטורה קיצוניים, הבדלי לחות וחשיפה לקרינת UV חזקה, מחייבים אותם לפתח מנגנוני הישרדות ייחודיים ויעילים, הכוללים מנגנוני הגנה מגוונים, הניתנים ליישומים אפקטיביים בתעשיית הקוסמטיקה המתקדמת.

סגולות טבע אלו מהוות את הפתרון המושלם עבור המחפשים איכות ללא פשרות במוצרי טיפוח אורגניים לעור הפנים והגוף, המיוצרים תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ובכפוף לתקנים הנוקשים הנדרשים ממוצרים אורגניים, לכל אורך התהליך.

אדלוויס  הסמל של הרי האלפים


פרח האדלוויס מסמל את האלפים יותר מכל.
מקור שמו בשפה הגרמנית: "EDEL"- פירושו אציל, ו"'WEISS" פירושו לבן.
צמח זה גדל בין הסלעים בגבהים שבין 1500-3400 מטרים והינו מוגן באירופה. באיזורי הגידול שלו הוא נחשף לקרינת UV חזקה, לחץ אטמוספירי נמוך, תנאי מז"א קיצוניים ושינויי לחות.
במשך הזמן, פיתח האדלוויס יכולת חילוף חומרים אופטימלית אשר מגנה עליו מזה שנים. בצמח קיימים רכיבים המספקים הגנה אפקטיבית  ולחות לעור רגיש. בנוסף, קיימות בו סגולות נוגדות-חמצון. תמציות מצמח זה מהוות מרכיב אידאלי בטיפולי אנטי אייג'ינג לעור רגיש.
 

ארטימיסיה מחווה לאלה היוונית ארטמיס


לפי האגדה, הצמח קיבל את שמו מאלת הטבע היוונית ארטמיס כמחווה על סגולות המרפא שלה בהקלה על כאבי מחזור וקשיי עיכול. מחקרים הוכיחו כי הארטימיסיה אפקטיבית ביותר משום שקיים בה מרכיב ייחודי המגן על העור מתהליכי חמצון באופן דומה לפעילותו של ויטמין
תמציות מצמח זה מתאימות לכל סוגי העור, ויעילות מאד כאשר הן משולבות בקרמים ליום ותורמות להגנת העור ע"י סגולות האנטי-אייג'ינג שלהן.

אימפרטוריה מלכת הצמחים


האימפרטוריה מפורסמת בפריחתה היפהפייה ועל כן קיבלה את התואר "מלכת הפרחים". האימפרטוריה גדלה בהרים המתנשאים עד לגובה 2,000 מטרים.
ברפואה המסורתית של אזורי האלפים נחשב האימפרטוריה כצמח קסום בשל יכולותיו בטיפול בפצעים ודלקות.
יעילות הצמח נבדקה במבחנים מיוחדים, אשר הוכיחו את יכולות המרפא שלו.
השימוש האופטימלי בו הוא בקרמים טיפוליים מתקדמים ליום וללילה, למטרות הגנה על העור ואנטי-אייג'ינג.

נקטפיור הטיפול הטבעי נגד הזיהום העירוני


"נקטפיור"  הוא מרכיב המופק בסינרגיה של 2 סוגי פרחים, והינו בעל יכולת להילחם בהשפעות המזיקות של הזיהום העירוני על העור.
"נקטפיור" משמש כנוגד-חמצון. התנאים הקשים במרחב העירוני הנובעים מזיהום, עשן סיגריות ומתחים עשויים להביא להתקמטות העור והזדקנותו. בכל אלה נלחם הנקטפיור. מוצרים המכילים אותו מסייעים במניעת קמטים, השבת הגמישות לעור והגברת החיוניות והרעננות שלו.

היסופוס  מטיהור מקדשים לטיהור עור הפנים


שמו של הצמח יווני במקורו. בעבר נהגו להשתמש בו בתהליך טיהור של מקדשים ומקומות קדושים, וכן כצמח מרפא. הפרסים הקדומים אף נהגו להשתמש בתמציות היסופוס בתחליפי גוף שונים שמטרתן הייתה להעניק גוון נאה לעור.

להיסופוס סגולות רבות: הוא אנטי-בקטריאלי, אנטיספטי, מונע דלקות ונוגד חמצון. לפיכך, הינו מתאים למוצרים קוסמטיים רבים כגון קרם לחות, מוצרים להגנה על עור צעיר, מוצרים להגנה וניקוי לעור רגיש ומסירי איפור.

מרוביום  2000 שנה של סגולות מרפא


המרוביום ידוע כצמח רפואי ממשפחת המנטה, ונחשב אחד מצמחי המרפא הפופולאריים המשמשים לתרופות נגד שיעולים וצינון.

יעילותו של המרוביום הוכחה ע"י מבחנים מדעיים שמצאו כי בשימוש בתמציות מהצמח ניתן להוריד את לחץ הדם. בנוסף, הוכח כי לצמח יכולות להגן על העור מפני תגובות אלרגיות.

הודות לתכונות ייחודיות אלה, ניתן להשתמש בתמציות המרוביום בכל סוגי המוצרים הקוסמטיים העוסקים בבריאות העור ובהפגת מתחים בעור הפנים. מוצרים לעור רגיש וקרמי לחות הם השימוש הטוב ביותר בצמח המרוביום.

סמבוקוס  עץ האהבה


הסמבוקוס קשור לאלת האהבה הודרה, כיוון שבדומה לה הוא מרחיק רוחות רעות וכישוף אפל.
יעילותו של הסמבוקוס נבדקה במבחנים מדעיים שהוכיחו כי הינו תורם לבריאות, ואף בעל יכולת להפחית בעיות בריאותיות הקשורות למערכת כלי הדם. בנוסף, הוא הוכח כבעל אפקט ריפוי דלקות.
תכונות אלה של הסמבוקוס הופכות אותו לאידאלי במוצרים קוסמטיים המטפלים בנפיחות בעור, כתמי עור ורגליים כבדות.

אלו-רה אורגני


צמח האלו-ורה ידוע בתכונותיו האגדתיות בהרגעת עור יבש, פגוע ומגורה. צמח זה פועל במספר מישורים: ריפוי פצעים, הגנה כנגד חמצון וטיפול בדלקות. מחקרים רבים הראו כי אלו-ורה מהווה מקור עשיר של מרכיבים חיוניים: ויטמינים, מינרלים, פרוטאינים, אנזימים וחומצות אמינו. לאלו-ורה יכולת לחדור לשכבות עור פנימיות, וכך מתאפשרת פעולת האנזימים להסרת תאי עור מתים והשבת המרקם הבריא של העור. פעילות האנזימים מפחיתה צלקות, כתמים, קווי גיל, פריחות וסימני ראחרים על העור.

שמן זית אורגני


השימוש בשמן זית למטרות רפואיות וקוסמטיות קיים מזה אלפי שנים. השמן עשיר בויטמין F הלחם ברדיקלים החופשיים הגורמים להזדקנות העור. בנוסף, שמן זית מכיל פרו-ויטמין A המרכך, מגן ובאופן כללי משפר את מרקם העור. קיימים בשמן גם ריכוזים גבוהים של ויטמינים A ו-E המסייעים בשמירת גמישותו ונלחמים ביובש ובאקנה. השמן מזין את העור וממריץ את חידוש התאים.

שמן חוחובה אורגני


שמן החוחובה מכונה "זהב עבור העור" בזכות מגווןהשימושים שניתן להפיק ממנו. ראשית, זהו מרכך טבעי, המותיר את העור רך, חלק ובריא יותר. שמן החוחובה מעניק לחות מצוינת, המזינה את העור בפעולה כפולה: ראשית ע"י יצירת שכבת הגנה שאינה שומנית, ושנית- ע"י יצירת דיפוזיה לתאי העור הפנימיים יותר. כך הוא מרכך את כל רקמת העור, מפחית קמטים וסימני מתיחה, ובנוסף מבהיר ומסייע בריפוי צלקות.

שמן אגוזי מקדמיה אורגני


שמן אגוזי המקדמיה הוא שמן עשיר ביותר ובעל איכות גבוהה. הוא בעל מרקם קליל ביותר המאפשר ספיגה מהירה. השמן מרכך אזורי קמטים ועור יבש ומעניק הגנה עדינה ורכות. ניתן להשתמש בו לטיפול בצלקות, כוויות, פציעות קלות וגירויים. הוא יעיל ביותר למען התחדשות תאי העור.

חמאת שיאה אורגנית


חמאת שיאה הינה מרכיב מעולה עבור מוצרי קוסמטיקה. היא חודרת לעומק העור ומסייעת בחידושו. היא משיבה לעור את הגמישות שלו ומרככת אותו. חמאת שיאה מגנה על העור מפני ההשפעות השליליות של השמש. היא מעולה להזנת כל סוגי העור, כולל עור יבש ורגיש.

 


כתבות אחרונות

Written on 31 אוגוסט 2011, 09.01 by admin
 
 אורגניקס קוסמטיקס גאה להציג סדרת טיפוח אורגנית אמיתית וחדשנית, המבוססת על צמחי מרפא נדירים הגדלים במרומי הרי האלפים השוויצרים. לתמציות המופקות...
11160
 
Written on 31 אוגוסט 2011, 08.55 by admin
 
קוסמטיקה טבעית בכלל וקוסמטיקה אורגנית בפרט, עברו בשנים האחרונות ממעמד של מוצרי נישה, אל שוק הקוסמטיקה הכלללי. לפי הערכות מומחים, היקף הגידול השנתי באירופה...
7790
 

אורגניקס קוסמטיקס | קוסמטיקה אורגנית | שמפו אורגני | קרמים אורגניים | מוצרים אורגניים לעור | מסכות אורגניות | מוצרי טיפוח אורגניים | סרום אורגני | קרם רגליים אורגני | קרם ידיים אורגני | מי פנים אורגניים | תחליב ניקוי | חמאת שיאה אורגניתקוסמטיקה טבעית | מוצרי קוסמטיקה טבעית | חמאת שיאה | מאמרים | +Google